Багатодітна сім'я з Борової втратила будинок. Хто понесе відповідальність

03.04.2017 10:04 Область Online
Фото: Антоніна Ганич Фото: Антоніна Ганич
Добродушність обернулася для Антоніни Ганич та її родини із села Богуславка Борівського району спаленою хатою, відсутністю обіцяних компенсацій та безнадією. За захистом жінка звертається до журналістів і вже готова йти до суду.

Капітальний ремонт

Минулого року в селі Богуславка заходилися ремонтувати місцевий будинок культури. Заклад у 2003 році визнали найкращим сільським клубом України. Капітальний ремонт, на який витратили більш ніж мільйон гривень, офіційно закінчили у грудні.

А щойно восени розпочалися роботи, бригаді ремонтників потрібно було десь жити. От і звернулася директор будинку культури (БК) Ірина Грицун до місцевої жительки, Антоніни Ганич, яка й сама займалася художньою самодіяльністю, з проханням прихистити робочих.

– У жовтні мені зателефонувала наш директор будинку культури і, посилаючись на те, що й сільський голова звертається, попросила впустити на деякий час робочих до будинку, де ще донедавна жила родина моєї доньки Юлії, – починає свою розповідь Антоніна Ганич. – Вона з родиною виїхала на Київщину на заробітки, хата стояла порожньою. Донька була не проти пустити людей, тож ми пристали на цю пропозицію.

Крім того, сторони домовилися про сплату оренди та комунальних платежів за житло. Проте жодних документів не оформляли. Єдине – у будинку було перекрито газопостачання. Тому із настанням зими грітися людям довелося електрообігрівачами.

Спочатку близько двох тижнів у будинку Антоніни жила одна бригада з чотирьох осіб...

Продовження читайте тут.

Тетяна Василець

 

Джерело: SLK
Автор: Менеджер сайта