На Харківщині за вихідні зафіксували 12 випадків обмороження

18.01.2021 13:38 Область Online
Фото: ns-plus.com.uа Фото: ns-plus.com.uа

У Харківському обласному Центрі екстреної медичної допомоги 18 січня повідомили, що через складні погодні умови медикам на деякі виклики довелося йти пішки.

Через сильні морози та ожеледицю 16-17 січня видались непростими для служби «103» Харківської області. Медики «швидкої» 12 разів надавали допомогу людям з переохолодженням та обмороженням, 11 пацієнтів були госпіталізовані до лікарень.

– Сім обморожень було зафіксовано 16 січня, ще п’ять – 17 січня, – розповів «СК» директор Харківського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта.

Він уточнив, що такі виклики медики отримували у Красноградській, Вовчанській, Первомайській, Лозівській громадах та у Харківському районі.

Через велику кількість снігу під’їзд до окремих будинків, а іноді й населених пунктів виявився проблематичним. Тож до пацієнтів медики змушені були йти пішки 1-2 км.

– Пішки на виклики медики ходили тричі – у Харкові та у Дергачівській громаді, – уточнив Віктор Забашта.

Вихідними на дорогах Харківщини також спостерігалася складна ситуація – екстрена медична допомога надавалась 24 учасникам ДТП.

Читайте також: В аварії у Коломаці загинула вагітна жінка