Начальник ХОВА попередив про можливість посилення ракетних ударів по Харківщині

03.08.2022 13:45 Область Online

Олег Синєгубов звернувся до жителів Харкова та Харківської області з проханням бути особливо пильними та обережними.

– Маємо інформацію, що найближчими днями ворог посилить ракетні удари по місту Харкову та по районах області. Тому прошу мешканців Харківщини не нехтувати сигналами тривоги, без крайньої потреби не знаходитися на вулиці, а під час тривоги перебувати в укриттях, – наголосив Олег Синєгубов.

Він повідомив  також, що останніми днями окупанти поширюють повідомлення щодо можливого повторного наступу на Харків, і запевнив містян, що влада готова до будь-яких дій ворога.

– Наші захисники надійно тримають оборону, не дають ворогу просунутися вперед, хоч той і намагається. Навіть спроби розвідки окупантів – невдалі. Загарбники постійно зазнають втрат у живій силі та техніці. Ми щодня посилюємо фортифікаційні споруди та наші оборонні можливості. При спробі піти вперед – ворога чекає лише чергове фіаско та ще більші втрати, – сказав начальник ХОВА.

Він наголосив також, що, не маючи успіхів на фронті, окупанти не лише розповсюджують фейки, але й від безсилля продовжують терор проти мирних людей, тому зараз треба бути особливо пильними.