Окружну дорогу навколо Харкова почали ремонтувати – ФОТО, ВІДЕО

11.03.2021 17:57 Область Online
фото kh.ukravtodor.gov.ua фото kh.ukravtodor.gov.ua

11 березня у Службі автомобільних доріг у Харківській області повідомили про початок ремонтних робіт на ділянці автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський, яка знаходиться на об'їзній дорозі Харкова.

11 березня в рамках програми Президента «Велике Будівництво» дорожники почали підготовчі роботи до капітального ремонту ділянки автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський, яка відноситься до об'їзної дороги навколо Харкова. Роботи ведуться від Дергачівської розв'язки у бік перехрестя з проспектом Людвіга Свободи. Бригади підрядної фірми «Автомагістраль- Південь» розпочали фрезерування старого шару покриття, крім того, розчищують узбіччя від порослі.

Читайте також У Харківській області цього року відремонтують 13 місцевих доріг

На тій ділянці, де ведуться дорожні роботи, автомобілі рухаються у реверсному режимі по одній половині дороги.  Днями ремонтні роботи з  ферезерування  покриття  розпочнуться в межах Роганського житлового масиву, виконувати роботи буде підрядна організація «Славдорстрой».

Загалом, за інформацією дорожньої служби, покриття оновлять на 58 кілометрах об'їзної дороги у напрямку Пісочин – П'ятихатки – Рогань – Безлюдівка. Крім того, там встановлять нові автомобільні знаки, нанесуть нову розмітку та зроблять узбіччя. Вартість робіт становить 1,8 мільярдів гривень. Капітально ремонтувати дорогу будуть два роки.

Як повідомили у дорожній службі, об'їзна дорога складається з 5 відрізків: це М-03 Київ – Харків – Довжанський, під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків» (з боку Довжанського), Р-78 Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка,  М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта та під’їзд до аеропорту «Харків» (з боку Києва).

У цьому році плануються ремонтні роботи на трьох відрізках: двох відрізках М-03 Київ – Харків – Довжанський, а також на відрізку – Під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків».