Поліція, військові і мисливці всю ніч шукали 10-річну дівчинку на Зміївщині

23.01.2020 17:45 Область Online
Фото: hk.npu.gov.ua Фото: hk.npu.gov.ua

Минула ніч, з 22 на 23 січня, виявилася неспокійною для жителів Таранівки.

22 січня близько 19:00 на спецлінію «102» подзвонила жінка і повідомила про зникнення доньки. Останній раз 10-річну жительку села Таранівка Зміївського району бачили того ж дня о 16:30, коли вона виходила зі шкільного автобуса. Втім до свого дому дівчинка так і не дійшла.

На пошуки дитини терміново були підняті по тривозі співробітники п’яти відділів поліції найближчих районів Харківщини, військовослужбовці Національної гвардії України, кінологічна служба та курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Пошуки виявилися складними, оскільки населений пункт є досить великим за розміром та нараховує близько трьох тисяч дворів, простягаючись майже на 11 кілометрів. Село навколо оточує ліс, тому пошукові заходи тривали усю ніч.

Правоохоронці ретельно відпрацювали територію району, заходили в кожну оселю, спілкувалися з місцевими жителями в надії виявити хоч якісь сліди зниклої дитини. До пошуків приєдналися мисливці, які прочісували місцевість за допомогою тепловізорів.

Вранці 23 січня пошуки увінчалися успіхом. Під час домового обходу поліцейські знайшли дитину в будинку 83-річної жительки села. Пенсіонерка розповіла, що ввечері знайшла дівчинку біля свого двору і забрала до себе додому. Дитину не ображали. Її повернули батькам.

Читайте також: Чоловік провалився під лід у Великобурлуцькому районі — ФОТО, ВІДЕО

За словами начальника Зміївського відділу поліції Романа Горбунова, окрім 10-річної дівчинки, її батьки виховують ще чотирьох дітей віком від 1 до 7 років. Загалом ця родина характеризується позитивно, на будь-яких обліках поліції не перебуває.

Поліція не застосовуватиме жодних санкцій до батьків дівчинки. Навпаки, хотілося б привернути увагу громадськості та соціальних служб до даної родини, адже через безробіття ці люди опинилися у складних життєвих умовах, зазначив Роман Горбунов. — Зі свого боку, в межах своїх повноважень, поліція також надаватиме допомогу даній родині. У цьому питанні ми розраховуємо на підтримку органів місцевого самоврядування, інших зацікавлених служб, щоб спільними зусиллями сприяти належній соціальній адаптації членів цієї родини.