Приват24 пропонує клієнтам альтернативу традиційним конвертам з грошима

Promo
27.09.2018 14:21 Область Online
Фото:UiP.me Фото:UiP.me

Приват24 запустив у продаж аллосертифікати — цифрових подарункових карток на гаджети та електроніку, що замінять клієнтам традиційні конверти з грошима.

Для купівлі сертифікатів «Алло» достатньо трьох кліків у мобільному або веб Приват24, а отоварити цифрові сертифікати можна в інтернет-магазині Allo.ua і всіх роздрібних магазинах мережі «АЛЛО».

 Якщо скоро день народження і хочеться новий телефон або крутий гаджет, попроси друзів і родичів подарувати тобі подарункові сертифікати від «Алло» – і бажаний подарунок твій, – радить керівник напрямку e-commerce ПриватБанку Христина Кармазіна. – Якщо ваша дитина збирає на новий планшет, запропонуйте бабусям, тіткам і друзям зайти за подарунковими картками в Приват24.

Подарункові сертифікати номіналом від 250 до 1 000 грн є в наявності в мобільному додатку Privat24 для Android і iPhone, а також у веб-версії Інтернет-банку. Після купівлі сертифіката «Алло» його можна надіслати безпосередньо на електронну пошту одержувача, роздрукувати або подарувати в електронному вигляді. Подарункові сертифікати дійсні на купівлю будь-якого товару в мережі магазинів «АЛЛО».

Читайте також: Ідеї та бізнес можна виростити в «Інкубаторі» ПриватБанку