ПриватБанк підтримує відмінників шкіл Харківщини

ПриватБанк підтримує відмінників шкіл Харківщини

Наприкінці травня українські школярі — випускники середньоосвітніх учбових закладів вирушають у доросле життя.

У цей важливий день привітати дітлахів та вчителів приїздять керівники області, міст та районів, промислових підприємств та фінансових установ. За традицією, приїздять не з порожніми руками.

Цього разу на свята “Останнього дзвоника” у Слатинській ліцей та Дергачівський ліцей № 3 Дергачівського району Харківської області завітала голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична. Вона побажала школярам гарного настрою, успіхів у подальшому навчанні, удачі і мирного неба. Також вручила найкращим вчителям і учням грамоти і подяки облдержадміністрації.

— Ми дійсно пишаємося нашою загальноосвітньою школою, адже Харківська область декілька років поспіль посідає перше місце в країні за доступністю та якістю освіти, — відзначає голова ХОДА Юлія Світлична. — Наші вчителі — найкращі, а учні — найрозумніші.

Не залишився осторонь і давній партнер педагогів Харківської області ПриватБанк. На святах "Останнього дзвоника" у Слатинському та Дергачівському ліцеях банкіри разом з компанією Mastercard теж відзначили відмінників та переможців спортивних та інтелектуальних змагань. Кращі учні отримали 10 сучасних планшетів вартістю 6 тис. гривень кожний, які їм обов’язково знадобляться у подальшому навчанні та будуть корисні у повсякденному житті.

Серед нагороджених Єлизавета Сорочинська, учениця 3-б класу Слатинського ліцею. Незважаючи на вік, вона вже стала переможницею та призеркою Кубків України із спортивного фітнесу. У цьому ж ліцеї навчається і шестикласник Денис Івахненко — неодноразовий призер та лауреат Всеукраїнських музичних фестивалів-конкурсів.

Науковими досягненнями можуть похвалитися учні Дергачівського ліцею № 3 Яна Галета, Анастасія Рудич, Софія Подольська. Ці дівчата вибороли призові місця в обласних етапах Малої академії наук та всеукраїнських олімпіадах з археології, української мови, геології, геохімії та мінералогії.

Читайте також: ПриватБанк назвав фінансових геніїв – 2019

— Протягом кожного навчального року ми завжди поруч з педагогами, — підкреслює керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям ГРУ ПриватБанку в Харківській області Сергій Колпаков. — На всі свята — від першого до останнього дзвоника ми готуємо приємні сюрпризи, подарунки, відзначаємо найкращих учнів та вчителів, передаємо школам та ліцеям обладнання, навчальні посібники, книги. Це входить у генеральну стратегію державного банку — підтримувати освіту. І ще одна приємна традиція. Наприкінці навчального року ми нагороджуємо учнів за їх досягнення в спортивних змаганнях, наукових олімпіадах, конкурсах, турнірах. Щирі побажання, приємні та корисні подарунки мають надихнути учнів та вчителів на плідну працю та успішне навчання вже наступного навчального року.

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: