Ірина Білик «запалила» на святі в Богодухові. Фото

16.08.2018 16:50 Область Online
Фото надані Богодухівською міською радою Фото надані Богодухівською міською радою

7 серпня Богодухів традиційно відсвяткував День міста, а ще – 75-ту річницю визволення його від фашистських загарбників. Це свято зібрало разом усіх – і тих, хто тут народився й виріс, і тих, хто колись сюди приїхав та залишився в цьому славному місті назавжди.

А місто це й насправді особливе. Богодухів має свої неповторні колорит, традиції і історію. Тут зросло, навчалося, працювало не одне покоління видатних людей, які зробили чималий внесок у розвиток міста – упродовж століть будували його та примножували славу. І сучасне покоління богодухівців робить свій внесок у те, щоб місто розвивалося далі та ще більше розквітало.

Тому День міста – свято кожного його жителя: і ветеранів, які звільнили Богодухів від фашистської чуми в часи Другої світової війни, і молоді, яка розбудовує малу батьківщину зараз, і дітлахів, які стануть його майбутнім. Тому не дивно, що програму святкування Дня міста було розписано із самого ранку й до глибокої ночі – різноманітну та для всіх віків.

Розпочалася святкова програма з молебня за місто та Україну, покладання квітів до пам’ятника загиблого учасника АТО Сергія Слісаренка та могил почесних громадян міста. Також відбувся урочистий прийом у міського голови Миколи Голуба за участю почесних громадян міста Богодухів та керівників місцевих підприємств.

А потім Микола Голуб відкрив святкові заходи та звернувся до жителів міста й гостей з вітальним словом. До вітань приєдналися поважні гості, яких на святі було дуже багато. Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко передав «іменинникам» вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови Харківської обласної ради Сергія Чернова й побажав голові міста та всій громаді родинного щастя і сімейного благополуччя, добра і процвітання, міцного здоров’я і мирного неба, упевненості і оптимізму. «Нехай Господь Вседержитель зміцнить ваші душевні й фізичні сили для майбутніх трудів на благо міста й держави Україна!» – зокрема, побажав він.

Також зі словами вітання виступили депутат Харківської обласної ради, почесний громадянин міста Богодухова Микола Пушкар, голова Богодухівської РДА Володимир Шаров, голова Богодухівської районної ради Сергій Панов, меценат, голова Богодухівської організації Партії Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутат Богодухівської районної ради Олександр Скорик.

Велику кількість містян у різноманітних номінаціях було відзначено грамотами й подарунками. Також пройшла урочиста церемонія з нагоди присвоєння звання «Почесний громадянин міста Богодухова» двом видатним його мешканцям. Цього року головну відзнаку міста отримали Людмила Нечай і Євген Чуйко.

А потім почалося справжнє народне гуляння: і святковий ярмарок народних умільців, і спортивні змагання на будь-який смак – з пляжного волейболу, шахів, шашок, і дискотека. Жителі та гості міста мали нагоду розважитися на атракціонах, відвідати виставку народних майстрів і виставку-продаж робіт дітей зі спеціалізованих навчальних закладів. Чимало бажаючих взяли участь у майстер-класах з виготовлення виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Дітей зібрала розважально-ігрова програма «Ми любимо Богодухів», а молодь по-дорослому «запалила» на святковій дискотеці.

Справжньою ж родзинкою та прикрасою свята, якої чекало все місто, став концерт мегазірки української естради, народної артистки України Ірини Білик. Такий подарунок місто отримало завдяки підтримці народного депутата України Олександра Біловола та почесного громадянина міста Богодухова, депутата Харківської обласної ради Тетяни Біловол.

Яскраву крапку у святкуванні Дня міста поставив неперевершений феєрверк.

Зоя Зіньковська, секретар міської ради м. Богодухів