Російські військові не пропустили бригаду швидкої на виклик до породіллі

12.03.2022 15:25 Область Online
Фото з Фейсбук-сторінки КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Фото з Фейсбук-сторінки КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"

Бригада екстреної медичної допомоги Балаклійського відділення отримала виклик у зв'язку з пологами 18-річної мешканки Балаклії. Російські окупанти не пропустили швидку.

Про це інформує Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на фейсбук-сторінці.

— 16 день війни, день, який вкотре довів, що для російських загарбників немає нічого святого, життя мирного населення і навіть дітей нічого не варте для них. Так, вранці 10 березня бригада ЕМД Балаклійського відділення отримала екстрений виклик з приводу пологів. На місце виклику медичних працівників не пропустили російські військові. Пологи у 18-річної мешканки Балаклії прийняв місцевий фельдшер. Під звук обстрілів на світ народились здорова дівчинка, – розкриваються подробиці у повідомленні.

Після народження дитини до дівчини вирушила інша бригада швидкої з Первомайська, яка успішно шпиталізувала породіллю з новородженою дівчинкою.

Також наступного дня, 11 березня, Первомайська бригада ЕМД врятувала життя ще однієї дівчинки.

— Дівчинку майже без свідомості знайшли під завалами будинку та після надання екстреної допомоги, шпиталізували, – повідомляє Центр.

У дівчинки були множинні рани по всьому тілу, які вона отримала внаслідок авіаудару російських військових.