У Боровій ходять несправжні гроші. Фотофакт

У Боровій ходять несправжні гроші. Фотофакт

Фото:facebook.com/chasopisborova/

Місцеві жителі повідомляють про підробні гривні.

У Борівському районі з'явилися несправжні гроші. У декількох місцевих магазинах були помічені підробки купюр номіналом 100 гривень. Про це повідомляє "Часопис Борівщини" у соціальній мережі.Як видно на фото, невідомі розплатилися сувенірними грошима. 

Нагадаємо, що за підробку грошових знаків несеться кримінальна відповідальність. Максимальне покарання для фальшивомонетників складає 12 років позбавлення волі. 

До слова, за даними Нацбанку, за результатами минулого року, побільшало підбробок купюр номіналом 500 гривень. Переважно це банкноти старого зразка 2006 року. Їх кількість становить 61% від загальної кількості вилучених підробок національної валюти. Із обігу також вилучалися підроблені банкноти інших номіналів: 200 грн (7%), 100 грн(17%), 50 грн (13%).

У більшості випадків (81%) підроблені банкноти гривні виготовлялися з використанням копіювальної або комп’ютерної техніки, зокрема струменевихта лазерних принтерів. Решта підробок (19%) виготовлена поліграфічним способом. А найчастіше виявлені підроблені банкноти збувалися через каси закладів швидкого харчування, супермаркетів, метрополітену тощо. 

Читайте також: Скільки коштуватиме дитячий відпочинок у таборах Харківщини

Матерiaли по темі

Автор: Тетяна Василець
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: