У Малій Рогані жінка самотужки викопала з-під завалів тіло чоловіка

16.05.2022 20:12 Область Online
Фото: Поліція Харківської області Фото: Поліція Харківської області

Черговий злочин російських окупантів задокументували слідчі у звільненій Малій Рогані, що в Харківській області. Так під час огляду місця події працівники поліції вилучили з могили на подвір’ї приватного будинку тіло загиблого місцевого жителя.

Повідомляється, що у день смерті чоловіка в селі був потужний обстріл. Дружина загиблого, Людмила, знаходилась зі свекрухою у будинку, коли її чоловік Михайло пішов годувати худобу. Через те, що Михайло довго не повертався, Людмила вирушила на його пошуки.

«Двері заблокувались, і мені довелося вилазити на вулицю через вікно. Я бігала по подвір’ю і скрізь його шукала. Але чоловіка ніде не було. Через деякий час я побачила Михайла біля сараю, приваленого. Пульсу не було, він був скалічений. Мабуть, помер миттєво», – розповіла працівникам поліції Харківської області Людмила.

Оскільки обстріл не припинявся, Людмила вимушена була сховатися в підвалі у сусідів. Лише наступного дня вона змогла повернутися на місце події – жінка самотужки розібрала завал, а також викопала могилу для загиблого Михайла. Через деякий час прийшли сусіди та допомогли з похованням.

«Огляд місця події здійснюють слідчі слідчого управління, районного відділу поліції, експерти-криміналісти, співробітники прокуратури та СБУ. Вилучили три великі залишки попередньо РСЗВ «Град» та 11 залишків від розриву боєприпасів», – інформує  начальник слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов.