У селищі під Харковом до квітня оголосили карантин

У селищі під Харковом до квітня оголосили карантин

Карантин у Пісочині Харківської області оголосили через випадок сказу кота.

Скажене кошеня виявили у провулку Лісному 16 січня. Напередодні господарі тварини звернулися до ветлікарні.

— Цей кіт приблудився до людей і певний час жив у них. Проте останнім часом у нього стали відмовляти задні лапи, тому господарі звернулися до ветлікарні. Там сказали, що в кота цукровий діабет. Того ж дня кіт помер вдома. Люди повідомили про це, і було вирішено відправити його тіло на аналіз в лабораторію. Та вже підтвердила, що у кота виявили сказ, — розповів спеціаліст цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності відділу житлово-комунального господарства Пісочинської селищної ради Вадим Бердиєв.

За його словами, кіт не поводився агресивно і нікого не покусав. Проте рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській районній державній адміністрації на частину селища наклали карантинні обмеження.

Тож карантин діятиме два місяці у південно-східній частині селища, яка відокремлена вулицею Транспортною, Харківським кільцевим автомобільним шляхом, річкою Пісочин та польовим масивом з півночі.

Читайте також: У мешканця Лозівського району в сараї знайшли гранати

Як повідомили в Пісочинській селищній раді, у цій частині проведуть безкоштовні щеплення тварин проти сказу. Щеплення проводяться Харківською районною державною лікарнею ветеринарної медицини з понеділка по суботу на території ветеринарної лікарні по вул. Транспортна, 20 з 8.30 до 15.00.

Також у громаді організовують подвірний обхід вулиць та провулків прилеглих до вулиці Транспортна. На час запровадження карантинних обмежень заборонено вивезення тварин за межі селища Пісочин.

 

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: