Велике будівництво на Краснокутщині: коли завершиться ремонт школи в Пархомівці

04.05.2020 13:15 Область Online
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
Уже замінено дах будівлі та утеплено фасад.

Пархомівська школа потрапила до переліку об’єктів, які фінансуються у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Будівлі, де розташовано заклад, уже півсотні років, і за цей час її жодного разу капітально не ремонтували. До початку карантину 24 педагогічні працівники та 189 учнів проводили навчальний процес у іншому приміщенні, де раніше була початкова школа.

За інформацією ХОДА, ремонтні роботи вже виконано на 60 %. У будівлі повністю замінили покрівлю, в тому числі встановили нову конструкцію та облаштували покриття, завершили ремонт фасаду. Наразі тривають оздоблювальні роботи на 2-му поверсі. Далі за планом – влаштування вентиляції в спортзалі, роботи на 1-му поверсі в другому крилі, а також роботи з влаштування системи протипожежної безпеки.

Директорка Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана Москаленко відзначає, що новий яскравий фасад школи до вподоби дітям, батькам і вчителям, які якнайшвидше хочуть перейти до реконструйованої будівлі. Тому проведенню ремонтних робіт під час карантину дуже радіють.

За інформацією директорки, після реконструкції заклад отримає не лише відремонтоване тепле приміщення, а й нове обладнання – кабінети хімії, біології, математики, фізики, географії та природничий кабінет.

За словами голови Краснокутської РДА Юрія Раїни, ремонтні роботи на об’єкті планують завершити до 1 вересня.

Читайте також: Коронавірус забрав життя ще однієї людини на Харківщині (ОНОВЛЕНО)