Вибух у Дергачівському районі: чотирьох постраждалих чоловіків прооперували

30.10.2020 12:57 Область Online
Фото: УНН Фото: УНН
29 жовтня чотирьох працівників АТ "Харківгаз", які постраждали під час вибуху в селі Березівське на Харківщині, було прооперовано в лікарні.

Постраждалим також накладено противоопікові пов'язки.

Про це повідомили в пресслужбі АТ "Харківгаз". За даними підприємства, в день аварії на ГРП с. Березівське працівники повинні були виконувати планові роботи із заміни морально застарілого обладнання на сучасне.

Бригади, які виконують газонебезпечні роботи, забезпечені переносними газоаналізаторами. Система вентиляції ГРП була в наявності і в справному стані.

Причини виникнення аварії будуть установлюватись спеціальною комісією.

Нагадаємо, в аварії, яка сталася 28 жовтня, відразу загинуло двоє людей, ще дев'ятеро – постраждали. Наступного дня в лікарні помер ще один працівник газової служби, який отримав 80 % опіків тіла. 

У результаті події без газу залишилися 3500 осіб. Від газопостачання будуть тимчасово відключені села Дворічний Кут, Григорівка, смт Пересічне, сел. Південне, смт Вільшани, с. Протопопівка, Ярошівка, Гуківка, Тернова, Польова.

Станом на 29 жовтня в Дергачівському районі підготували до пуску газу близько 1,7 тисячі домоволодінь. Підготовчий процес триває.

Після завершення підготовчих робіт газорозподільна система буде наповнена природним газом і здійснено пуск газу в оселі. Пуск газу планують провести сьогодні, 30 жовтня.