До плану освітлення області потрапив 1761 населений пункт. Карта

До плану освітлення області потрапив 1761 населений пункт. Карта

richardnilsen.com

До 2021 року на Харківщині реалізують низку проектів, які передбачають проведення та облаштування вуличного освітлення у населених пунктах.

Протягом трьох років роботи з освітлення проходитимуть у 1761 населеному пункті. Про це 28 березня повідомив начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Андрій Парамонов.

На першому етапі, який вже розпочався та триватиме до початку наступного опалювального сезону, вуличне освітлення з'явиться у 130 населених пунктах, а загальна протяжність мережі складе близько 60 погонних кілометрів. Планується встановити більше 2000 ламп. Це 13-15 % всіх робіт, на які з обласного бюджету витратять близько 27,5 мільйона гривень.

— Охопимо 26 районів та одну Чкаловську ОТГ. Роботи у деяких населених пунктах вже розпочалися. Це або реконструкція, або будівництво системи вуличного освітлення, — додав Андрій Парамонов. — В оснащенні системи в основному будуть використовуватися світлодіодні лампи, які й доступні за ціною, і економічні. Приміром, якщо порівняти річні витрати на роботу однієї ртутної та світлодіодної ламп, за нинішніми тарифами, економія складає 1755 гривень. 

Фото: презентація Управління ПЕК ХОДА.

За його словами, першим завершеним об'єктом, який планують ввести в експлуатацію вже в кінці весни — вуличне освітлення в селищі Коломак.

Читайте також: Російський військовослужбовець попросив політичного притулку в Україні. Відео

Олександр Ушаков

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: