Нові дитсадки та додаткові групи відкриють в Харківській області до кінця року

Нові дитсадки та додаткові групи відкриють в Харківській області до кінця року

До кінця 2012 року в Харківській області відкриють та відновлять діяльність 25 дошкільних навчальних закладів та створять додатково 20 груп.

Про це в ході колегії ХОДА повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Євген Савін.

Він зазначив, що завдяки створенню додаткових місць понад 1200 дітей отримають можливість здобувати дошкільну освіту. З початку 2012 року вже відкрито Вовчансько-Хутірській дошкільний навчальний заклад у Вовчанському районі та дошкільний підрозділ Чернігівського навчально-виховного комплексу Лозівського району. Розпочали роботу 5 додаткових груп у функціонуючих закладах 5-ти сільських районів. Але дитсадків в області все одно не вистачає.

- Неохоплені дошкільною освітою в Ізюмському районі 257 дітей, від 3 до 6 років, в Куп'янському — 410. У 2012 році передбачається відкриття в Ізюмському районі Лубчанівського НВК (2 групи на 40 дітей), а в Куп'янському районі — Глушківського дошкільного навчального закладу (1 група на 15 дітей), - сказав Євген Савін.

Він відзначив, що актуальною залишається проблема перевантаження груп у 14 сільських районах, 4 містах обласного значення крім міст Ізюм та Первомайський, і всіх районах міста Харкова. На 100 місцях в області перебувають 110 дітей, у тому числі в міській місцевості — 116.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ