Учасниця ЗНО намагалася пронести на тести дві "патріотичні" книги

Учасниця ЗНО намагалася пронести на тести дві

ivona.bigmir.net

Комічний випадок із учасницею ЗНО стався на додатковій сесії Харківського регіонального центру якості освіти.

Про це розповіла координатор кампанії громадського спостереження на ЗНО у Харківській області Вікторія Шевчук.

- Одна дівчина прийшла на пункт тестування й після реєстрації одразу направилася до туалету зі своєю сумкою. Звідти вона вийшла із підозріло задоволеним виразом обличчя. Це у свою чергу привернуло увагу чергового. У результаті у дівчини знайшли два товсті підручники з підготовки до ЗНО, обгорнуті, до слова, в патріотичні кольори, - розповіла Вікторія Шевчук.

За її словами, черговий, конфіскувавши знахідку, фактично врятував дівчину. Якби підручники знайшли безпосередньо в аудиторії, її дискваліфікували, й цього року вона б втратила шанс вступити до вишу. А так дівчина пішла здавати тести.

Читайте також: ЗНО у Харкові складав 50-річний студент. Результати вразили всіх

За даними громадських спостерігачів вагомих порушень під час тестування цього року не зафіксовано. Щоправда, були все ж таки незначні, як з боку персоналу, так і з боку абітурієнтів. Так, декілька разів старші інспектори на тестуванні зіпсували пакети, у які запечатували роботи учасників. Декілька разів інспектор виходила із аудиторії під час тестування, залишаючи дітей одних. І ще одне порушення - недотримання дистанції між учасниками у 1-3 м.

Із боку абітурієнтів - вони проносять із собою в аудиторію мобільні телефони та шпаргалки. Найбільше порушень під час тестування з української мови та літератури. Цього року на порушеннях попалися семеро учасників із мобільними телефонами. Так само було і на англійській мові. На тестуванні з математики – 5 мобільних.

Тетяна Василець

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ