В. Янукович проведе співбесіду з кандидатами на посаду голів РДА Харківщини

В. Янукович проведе співбесіду з кандидатами на посаду голів РДА Харківщини

http://izvestia.kharkov.ua

Про це сьогодні повідомив губернатор Харківської області Михайло Добкін.

Михайло Добкін розповів, що спрямував Президенту України Віктору Януковичу список кандидатур, що претендують на посаду шести райдержадміністрацій. 

- З шести районів, які залишились без керівників, у п'яти районах керівники були недавно звільнені, і один — Зміївський — у зв'язку з обранням Євгена Мураєва у народні депутати. По чотирьом районам кандидатури мною подані на розгляд Президента. По Красноградському району зараз оформлюються документи, до кінця дня я винесу ще одну кандидатуру. Залишилась ще одна невизначеність, яка сьогодні-завтра зникне — по Валківському району. Там є дві кандидатури, я ще не визначився, хто більш підготовлений із цих людей, - зазначив Михайло Добкін.

Він також повідомив, що за інформацією Адміністрації Презмдента, приблизно 15 лютого, якщо ці люди пройдуть співбесіду і їхні документи будуть в порядку, то у них буде співбесіда з Президентом.

- Це обов'язкова процедура, глава держави не призначив жодного керівника районної державної адміністрації без особистої співбесіди, - підкреслив губернатор Харківщини.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження про звільнення ряда голів РДА Харківської області.

Зокрема звільнені Микола Муригін з посади голови Красноградської районної державної адміністрації Харківської області; Володимир Болюк - з посади голови Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області; Андрій Хвесик - з посади голови Кегичівської районної державної адміністрації Харківської області; Віталій Алексейчук - з посади голови Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області;  Микола Малявин - з посади голови Валківської районної державної адміністрації Харківської області.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ