Відомо, хто лідирує на виборах до Харківської обласної ради

Відомо, хто лідирує на виборах до Харківської обласної ради

Фото із сосмережі

За попередніми даними паралельного підрахунку голосів, який проводить партія «Відродження», ця політична сила на виборах до обласної ради отримує найбільшу кількість голосів - 35,4 %.

Кандидати «Відродження» перемагають у Харкові і найбільших районах області. Дані, зібрані з 99,8 % оброблених протоколів дільниць у районах області, а також округах, розташованих в Харкові, говорять про те, що, крім «Відродження», до обласної ради проходять ще 5 партій з наступними результатами: Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 14 %, «Опозиційний блок» - 13,5 %, «Самопоміч» - 8,6 %, «Наш край» - 8%, «Батьківщина» - 5,3 %.

Всі 24 кандидата від партії «Відродження» в обласну раду, які балотувалися по округах, розташованих у Харкові, лідирують у передвиборній гонці.

Також найбільшу підтримку мешканців Харківщини отримали кандидати партії в найбільших містах області, де проживає найбільша кількість виборців, - це міста Ізюм, Куп'янськ, Лозова, Люботин, а також у великих районах - Борівському, Валківському, Дергачівському, Зміївському, Красноградському, Краснокутському, Куп'янському, Нововодолазькому, Харківському, Шевченківському.

Микола Мірошник

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ