"Динамо" - "Металіст". Результати матчу

27.03.2014 07:14 Спорт

Кубкова дуель харків'ян і киян закінчилася з рахунком 2:3 на користь динамівців.

Матч закінчився з рахунком 2:3. У півфінал вийшли кияни. Динамівцям вдалося забити швидкий гол. На сьомій хвилині Ідейє забив головою.

Харків'яни відігралися через 12 хвилин. Марлос розібрався на лівому фланзі з Відой, увійшов у штрафний, прострілив на Бланко, який прийняв м'яч і пробив повз Рибки.

Перед перервою динамівці забили другий. Вукоєвич класним пасом знайшов у штрафному Ідейє , а той підробив м'яч і завдав удару в ближній кут.

Третій гол кияни забили на 72-й хвилині. Ідейє п'ятою віддав пас на Ярмоленка, і той ударом в дотик пробив у лівий кут воріт господарів. Через три хвилини Браун пробив у штангу , а удар Гармаша на добиванні парирував Горяїнов.

На 79-й хвилині Вакс призначив пенальті за фол Ксьонза проти Ленса. 11-метровий взявся виконувати Ідейє і пробив вище воріт. І тут спрацювало старе футбольне правило. Після розіграшу кутового здалеку бив Вільягра. М'яч у штрафному зупинив Юссуф і другим дотиком пробив повз Рибки.

"Металіст" кинувся відіграватися і міг зрівняти рахунок. Через дві хвилини після гола Хав'єр бив головою з лінії воротарського, але не влучив у ворота. У заключні хвилини гра йшла на половині поля киян, але моментів біля воріт Рибки більше не було.