Фан-зона ЄВРО-2012 відкриває філіали по Харківській області

18.06.2012 12:07 Спорт
Фан-зона у Зачепилівці Фан-зона у Зачепилівці

Фан-зони працюють не тільки в Євромістах, але і в маленьких містах Харківщини.

Одна з таких фан-зон працює і в Зачепилівці.

Із самого початку Євро–2012 жителі району збираються в місцевому Будинку культури, де організовано таку собі фан-зону, та вболівають за національну збірну. За словами директора районного закладу Олени Духової, у дні матчів тут сходяться до 60 чоловік. Це переважно молодь, люди до 30 років, які вболівають за улюблені команди.

– До нас приходять цілими сім’ями – з дружинами, дітьми, друзями. Я не думала, що жінки так уболівають за своїх футбольних фаворитів, – розповідає Олена Духова. – Фан-зона працює з 19.00 до 24.00. Потім усі йдуть додому.

Зачепилівці, як справжні патріоти, бажають перемоги українській збірній, проте переймаються й долею російської команди.

– Коли Андрій Шевченко в матчі Україна – Швеція другий раз забив гол, зала ледь не розірвалася від галасу та криків. Усі дуже раділи. Сподобалось і те, як росіяни обіграли чехів з рахунком 4:1, – згадує Олена Духова.

Вхід до фан-зони для всіх вільний. Запрошення прийти до Будинку культури й уболівати за футболістів можна побачити в Зачепилівці всюди.

Удень фан-зона перетворюється на кінотеатр для школярів. Діти дивляться мультики, переважно ще радянських часів.

– Удень малюки, які відпочивають у пришкільному таборі Зачепилівського ліцею, мають змогу дивитись улюблені мультфільми. Одночасно в клубі можуть розміститися 6–7 класів. Востаннє ми показували їм «Казку про царя Салтана», «Ну, постривай!». До речі, як не дивно, але сьогоднішні діти майже не бачили радянських мультфільмів, – розповідає Олена Духова.

Ірина Гудзь, матеріал з газети "Слобідський край" №72 від 16.06.2012

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта