Харків’янин виборов «бронзу» чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ

08.12.2023 14:27 Спорт
Харків’янин Андрій Чумаченко здобув «бронзу» Харків’янин Андрій Чумаченко здобув «бронзу»

Харківський спортсмен Андрій Чумаченко здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ, який відбувся у Румунії з 7 по 10 грудня.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

«На шляху до медалі у ваговій категорії до 74 кг Андрій здолав трьох суперників, але у півфіналі поступився Хуану Антоніо Кановасу з Іспанії, який у підсумку став срібним призером чемпіонату. Золоту медаль у цій ваговій категорії виборов Їгітхан Кіліч з Туреччини», – йдеться у повідомленні.

Також у перший день змагань бронзовою призеркою молодіжного чемпіонату Європи стала киянка Марія Куц (вагова категорія понад 73 кг).

Нагадаємо, спортсмени Харківської області вибороли 64 нагороди на чемпіонаті України з карате JKS серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих, який відбувся у Дніпрі 2-3 грудня.

Днями спортсмени Харківщини здобули медалі чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у Польщі.

Також ми писали, що на чемпіонаті України з бадмінтону спортсмени Харківщини області здобули 3 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород.

Автор: Галина Гришко