Харківська спортсменка посіла друге місце у стрільбі з лука в Польщі

30.06.2016 14:30 Спорт
25 та 26 червня відбувся 33-й турнір зі стрільби з лука пам'яті Ірини Шидловської в Варшаві.

Харків’янка Олена Борисенко змагалася у стрільбі з блочного лука. В індивідуальному заліку посіла друге місце серед жінок.

- Не вистачило трохи напору, не вистачило сил витримати нервову напругу, і я здала спаринг в одній серії. Але, що нас не вбиває - робить нас сильнішими. Це тільки ще один привід, щоб працювати над собою далі. Як підготовчий старт до першості Європи підійде, – коментує результати спортсменка.

В змішаному командному (чоловік-жінка) заліку Олена виступала з колегою Дмитром Львівським за команду "Динамо". Разом посіли третє місце.

Зараз Олена Борисенко є володаркою титулу чемпіонки світу у дорослій віковій категорії на відкритому повітрі, який вона здобула в серпні 2015 року. На той момент її спортивний стаж був 2 роки (цієї осені буде три роки від початку тренувань). Рік тому Олена Борисенко стала першою, хто отримав це звання за всю історію незалежної України.

Зараз спортсменка готується до першості Європи серед юніорів, що відбудеться з 19 по 26 червня у Бухаресті.