Харківські спортсмени встановили рекорд на чемпіонаті світу

25.11.2015 12:25 Спорт
Фото: city.kharkov.ua Фото: city.kharkov.ua

Харківські борці у складі збірної України завоювали 27 медалей на чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства, який пройшов у Харкові.

Чемпіонат проходив з 20 по 22 листопада в харківській КДЮСШ «ХТЗ». У ньому взяли участь близько 500 спортсменів з 14 країн, у тому числі з України, Грузії, Азербайджану, Узбекистану, Таджикистану, Туркменістану, Лівану, Сирії, Індії, Пакистану, Йорданії, Конго, Гани та Єгипту. Змагання пройшли в розділі бойове двоєборстві, де спортсменам потрібно було продемонструвати свою майстерність у стрільбі і у всестильовому бою з різних категорій.

За підсумками змагань, збірна України завоювала 57 медалей, у тому числі 22 золоті, і посіла перше загальнокомандне місце. Другою була збірна Узбекистану, третьою - команда Грузії.

У складі збірної України харків'яни завоювали 27 медалей, у тому числі шість золотих. Зокрема Андрій Парамій здобув дві золоті нагороди в суперважкій вазі, ставши чемпіоном у категоріях Б-1 (легкий контакт) і Б-2 (дозований контакт). Також чемпіонами світу у своїх категоріях стали Олександр Завгородній, Олександр Бурсяк, Денис Закорін і Денис Мартиненко, - повідомили у прес-службі Харківської міської ради. 

Відзначимо, вид спорту - військово-спортивне багатоборство - був заснований в Харківській області в 1997 році, і саме в Харкові протягом восьми років проходять чемпіонати світу з ВСМ.

Цей вид спорту взятий за основу силовими структурами, Збройними Силами та Національною гвардією України при підготовці бійців у зону АТО.

Микола Мірошник

Автор: Администратор сайта