Харків'янка завоювала два "золота" на чемпіонаті України

29.03.2016 09:15 Спорт
Наталія Батрак завоювала дві золоті медалі на чемпіонаті України з легкої атлетики (крос), який проходив 24-25 березня в Цюрупинську Херсонській області.

Наталія перемогла в бігу на 3 та 5 км серед жінок з результатом 10:57 і 18:46 відповідно.

Ще одну золоту медаль завоював харків'янин Сергій Рибак. У бігу на 3 км серед чоловіків він фінішував першим з результатом 9:24.

Крім того, харківська бігунка Марина Немченко в бігу на 5 км серед жінок-молоді посіла друге місце і вперше виконала норматив майстра спорту України.

За підсумками змагань збірна Харківської області завоювала 3 золоті і 1 срібну медаль і посіла 3-тє загальнокомандне місце.

Всього в змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 19 областей України та міста Києва. Чемпіонат проходив серед дорослих, юніорів та юнаків - повідомляє сайт Харківської міської ради.