Колишня представниця харківського тенісного клубу здолала екс-першу ракетку світу

22.07.2015 13:14 Спорт
Катерина Бондаренко здолала семиразову переможницю серії турнірів Великого шолома Венус Вільямс.

У першому ж раунді тенісного турніру в Стамбулі сталася велика сенсація. Українка Катерина Бондаренко залишила за бортом змагань титуловану Венус Вільямс, здолавши її у двох сетах – 6:4, 7:6 (4).
У другій партії екс-представниця місцевого клубу “Тетра” вигравала 5:2 і повинна була довести справу до переконливої перемоги, проте, Катя сама себе загнала в скрутну ситуацію, програвши чотири гейми поспіль.

Вільямс-старша подавала на сет і глядачі в столиці Туреччини чекали третьої напруженої партії, проте, всупереч очікуванням місцевої публіки Бондаренко-молодша зібралась у потрібний момент, зумівши зробити зворотний брейк і здобути загальну двохсетову вікторію.

В 1/8 фіналу Катерина могла зустрітися із співвітчизницею Ольгою Савчук, проте українка поступилася Моні Бартель (3:6, 5:7). Зустріч Бондаренко з німецькою спортсменкою запланована на 23 липня.