Металіст розгромив Динамо у Харкові: 3:0 (ВІДЕО)

15.09.2013 18:32 Спорт

Сьогодні, 15 вересня, на стадіоні ОСК "Металіст" відбувся мачт між харківським "Металістом" та київським "Динамо".

У центральному матчі дев'ятого туру футбольної Прем’єр-ліги України підопічні Мирона Маркевича на заповненому вщерть вболівальниками харківському стадіоні здобули переконливу перемогу над столичними «динамівцями».

У першому тайму гра проходила практично в рівній боротьбі. Суперники на двох створили чимало перспективних моментів, хоча ближче до успіху були все ж таки господарі поля. На 9-й хвилині реакцію воротаря киян Максима Коваля дальнім ударом перевірив Хосе Соса. Через десять хвилин гостей підстрахувала вже поперечина власних воріт, в яку влучив Клейтон Хав'єр. На добивання в цьому епізоді першим встиг Марко Девіч, але удар у нього не вийшов. Той же Девіч на 32-й хвилині мав ще один майже стовідсотковий шанс, щоб вивести свою команду вперед.

Отримавши передачу від Алехандро Гомеса на межі офсайду, форвард харків'ян вискочив один на один з Ковалем, проте, не зумівши, як слід, обробити м'яч Марко знову відправив круглий «снаряд» вище гостьових воріт. І все ж таки до перерви «Металіст» рахунок відкрив. На 43-й хвилині Соса розіграв штрафний з Павлом Ксьонзом, правий захисник господарів прострілив на лінію воротарського майданчика, де найспритнішим за всіх виявився Хав'єр - 1:0.

У другому таймі було логічно очікувати активізації киян і гру «Металіста» на контратаках. Так воно і вийшло. «Динамо» зробило декілька відчайдушних спроб відновити рівновагу, проте на останньому рубежі надійно зіграв голкіпер харків'ян Володимир Дишленкович. У господарів могли відзначитися Едмар і Гомес, але з ударом українця впорався воротар, а небезпечному «пострілу» аргентинця трохи забракло влучності. Втім, свої головні контратаки харків'яни приберегли на кінець матчу. Вже в компенсований арбітром час господарі поля відправили у «рамку» «динамівців» одразу два м'ячі. Спочатку Соса «накрутив» захисників і точно пробив у кут гостьових воріт. А перед самим фінальним свистком остаточний рахунок на табло встановив Ромеро Марлос, який з дальньої дистанції майстерно потрапив у «дев'ятку» - 3:0!

З урахуванням дещо несподіваної в цьому турі поразки «Шахтаря» у грі з «Карпатами», «Металіст» ще більше зміцнив свою позицію на вершині турнірної таблиці. Харків'яни, маючи в активі 23 очки, випереджають найближчих переслідувачів - «Дніпро» та «Чорноморець» - на три бали. «Шахтар» з 19 набраними пунктами займає наразі четверту сходинку. А ось київське «Динамо» після болючої поразки в Харкові залишилося на шостому місці в чемпіонаті, проте поступається «Металісту» вже дев'ятьма очками.