На Новий рік під Харковом грали у волейбол

08.01.2013 08:29 Спорт
фото Золочівської РДА фото Золочівської РДА
Золочівщина запровадила добру традицію: напередодні Нового року проводити на своїй землі спортивні змагання, участь у яких можуть узяти команди Харкова та області.

2012-й, який був Роком спорту та здорового образу життя, не став винятком і завершився яскравим турніром з волейболу.

Наприкінці грудня 2012 року в Золочеві за підтримки районної державної адміністрації відбувся новорічний турнір з волейболу серед чоловічих команд.


Змагання, які проходили в новому спортивному залі Золочівської загальноосвітньої школи № 2 та в ДЮСШ, зібрали дев’ять команд – місцевих і таких, що представляли вищі навчальні заклади й технікуми Харкова. На гостини до Золочева завітали представники Харківського медичного університету, Національного технічного університету «ХПІ», Національного університету імені Каразіна та інші.

Команди було розділено на три групи, переможці яких зустрілись у фіналі. У підсумку третіми стали представники Харківського медичного університету, друге місце посіла команда Харківського інституту інженерів залізничного транспорту, а переможцем турніру стала команда «Приход» Харківського патентно-комп’ютерного коледжу.

Усіх призерів і переможців турніру було нагороджено грамотами, кубками та цінними призами від Золочівської районної державної адміністрації.

Борис Бреславець, матеріал з газети "Слобідський край" №2-3 від 05.01.2013

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта