На зимовій Олімпіаді в Сочі Харків представлятиме російська спортсменка

12.02.2013 13:35 Спорт
http://vkurse.ua http://vkurse.ua
30 січня цього року на виконкомі Харківського обласного відділення НОК України була прийнята програма підготовки до зимових Олімпійських ігор в Сочі у 2014 році.

На сьогодні в Харкові створено Центр олімпійської підготовки з зимових видів спорту, де тренується близько 90 спортсменів. Як розповів сьогодні під час прес-конференції директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА  Дмитро Перепелиця, 20 з них — реальні кандидати на отримання ліцензії для участі у зимових Олімпійських іграх у 2014 році в Сочі. На п'ятьох із двадцятки покладають надії, як на майбутніх медалістів Олімпіади.

- За всю історію незалежності України ми ніколи не мали жодної медалі, - зазначив Дмитро Перепелиця. - Раніше Харків не міг готуватися до таких великих змагань.

На Олімпіаді в Сочі спортсмени із Харківщини братимуть участь у п'яти видах спорту: біатлоні, лижних гонках, сноубордінгу, фігурному катанні на ковзанах та шорт-треці.

Як повідомив Дмитро Перепелиця, до команди біатлоністів можуть долучитися кілька нехарківських спортсменів. Це росіянка Марія Панфілова та ще один біатлоніст, ім'я якого поки не розголошують, оскільки переговори з ним ще тривають.

Для підготовки спортсменів до зимової Олімпіади необхідно залучити два млн позабюджетних коштів. Деяких спортсменів необхідно забезпечити житлом.

Інна Пирлик

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта