Наймасштабніший турнір з кросфіту в Східній Україні пройде у Харкові

21.06.2017 07:40 Спорт
Фото із соцмережі Фото із соцмережі
Відкритий кубок Харкова з кроссфіту «Kharkiv Athletic Challenge» відбудеться 24-25 червня.

Як повідомив 20 червня заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Віталій Коваленко, до участі в змаганнях запрошуються чоловіки та жінки в категоріях «Аматори» та «Професіонали». Відбіркові змагання відбудуться 24 червня на стадіоні «Металіст», а фінал - 25 червня в клубі «YOD» (початок - о 9:00). Призовий фонд становить 55 тис. грн. Зареєструватися на участь можна тут

Крім змагань у рамках заходу також пройде бізнес-форум для керівників і менеджерів фітнес-центрів, на якому виступлять кращі представники вітчизняної фітнес-індустрії, а також відбудуться майстер-класи від європейських і українських тренерів.

Центр Харкова на вихідних "зазвучить"

Для всіх бажаючих на стадіоні «Металіст» буде організована виставка-ярмарок.

Представник спортивного івент-агентства «Sport Team» Юрій Коротун зазначив, що це буде наймасштабніший захід з фітнесу в Східній Україні.

«Частково це буде захід для професіоналів фітнесу - тренерів, адміністраторів, керівників, директорів. Але ми також постаралися зробити його цікавим і для людей, які цікавляться здоровим способом життя, правильним харчуванням, спортом. Для них на стадіоні пройде фітнес-ярмарок, де буде представлено понад 20 магазинів, фітнес-центрів, точок здорового харчування. Також заплановані розіграші призів, робота функціональної зони, де можна безкоштовно під наглядом інструкторів спробувати свої сили в різних напрямках фітнесу», - зазначив Юрій Коротун.

Микола Мельник

Автор: Администратор сайта