НОК України отримав два мільйони за олімпійський куточок

21.01.2013 15:14 Спорт
http://noc-ukr.org http://noc-ukr.org
Престижну міжнародну премію креативного спорту Мохаммеда бін Рашида аль-Мактума отримав президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка у Дубаї.

Як повідомляє офіційний сайт НОК, премію і грошову винагороду в розмірі 2 мільйонів гривень Національний олімпійський комітет України отримав як найкращий Олімпійський комітет світу.

Подібного визнання НОК України був удостоєний за проведення низки акцій та заходів, більшість з яких є унікальними та не мають аналогів у світі: «Олімпійський день», Всеукраїнський олімпійський урок, «Стрибки на майдані», «Олімпійське лелеченя», «Олімпійський куточок», «Олімпійська книга», Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року», фотовиставка «Спортивні миттєвості» тощо.

- Для мене велика честь отримати цю престижну нагороду. Дуже приємно, що міжнародна спільнота так високо оцінила нашу роботу, спрямовану на популяризацію олімпійських цінностей та здорового способу життя. Щиро вдячний усій Олімпійській сім'ї, всім, хто допомагав і підтримував наші ініціативи. Безперечно, втілити в життя ці проекти без підтримки керівництва нашої держави було б неможливо, - сказав після церемонії нагородження Сергій Бубка. – Ця премія – не лише почесна відзнака, а й стимул і мотивація працювати далі ще завзятіше та наполегливіше. А щоб наші спортивні здобутки були ще вагомішими, отримані гроші будуть спрямовані на підготовку українських олімпійців до Ігор у Сочі-2014 та Ріо-де-Жанейро-2016, а також на розвиток наших унікальних проектів та виховання здорової нації», - підкреслив президент НОК України.

 

Автор: Администратор сайта