Шахтар, Динамо, Карпати сплатять штрафи за попсовані стадіони

25.04.2013 14:10 Спорт
http://prosport-ru.tsn.ua http://prosport-ru.tsn.ua

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України сьогодні прийняв кілька рішень щодо штрафних санкцій, що стосуються ряду клубів Прем'єр-ліги.

За неправомірні дії вболівальників «Таврії» 17 квітня під час чвертьфінального матчу Кубка України з «Севастополем» сімферопольський клуб повинен виплатити 75 тис. грн, повідомляється на сайті ФФУ.

Головний тренер маріупольського «Іллічівця» Микола Павлов повинен виплатити штраф у розмірі 5 тис. грн за порушення вимог пункту 9 статті 15 Регламенту змагань Прем'єр-ліги (щодо обов'язкового рукостискання головних тренерів команд до і після закінчення матчу) після матчу 25-го туру Чемпіонату України з полтавською «Ворсклою», який відбувся 19 квітня. Він відмовився потиснути руку тренеру "Ворскли" Сергію Свистуну.

Фінансові санкції у розмірі 25 тис. грн застосовані також до ФК «Динамо» за використання вболівальниками київської команди піротехнічних засобів та скандування образливих виразів 20 квітня під час матчу 25-го туру з луганською «Зорею».

Крім того, за порушення пункту 1 статті 49 Регламенту змагань Прем'єр-ліги щодо обов'язкової участі головного тренера і футболіста команди в флеш-інтерв'ю після матчу з «Зорею» київський клуб і його головний тренер повинні надати письмові пояснення.

За скандування нецензурних висловів вболівальниками «Динамо» під час матчу 24-го туру Чемпіонату України з львівськими «Карпатами» 13 квітня київський клуб повинен виплатити 25 тис. грн.

125 тис. грн - ціна неправомірних дій вболівальників ФК «Дніпро» на стадіоні «Дніпро-Арена» 21 квітня під час матчу 25-го туру з донецьким «Шахтарем».

«Шахтар» також зобов'язаний буде сплатити штраф у розмірі 50 тис. грн за використання вболівальниками клубу піротехнічних засобів та пошкодження індивідуальних пластикових сидінь під час цього ж матчу.

Штраф львівського ФК «Карпати» за скандування вболівальниками нецензурних виразів та використання піротехнічних засобів - 30 тис. грн. Ці порушення були зафіксовані на стадіоні «Динамо» ім. Лобановського 22 квітня у час гри 25-го туру Чемпіонату України з київським «Арсеналом».

Джерело: ФФУ
Автор: Администратор сайта