Скандал із відміною Євробаскета у Харкові. Офіційна заява прес-служби “Харків Арени”

30.01.2014 07:00 Спорт
http://sport.obozrevatel.com/ http://sport.obozrevatel.com/

Призупинення робіт на «Харків Арені» пов'язано з сильними морозами та очікуванням банківського кредиту за державною програмою підготовки до Євробаскету-2015.

Про це сьогодні, 29 січня, повідомила прес-служба ТОВ «Харків Арена».

Як наголошується в заяві, в ряді «інтернет-видань з'явилася фальшива і недостовірна інформація, в якій йдеться про те, що «Євробаскету-2015» у Харкові не буде у зв'язку з тим, що будівельні роботи на місці зведення «Харків Арени» припинилися».

У зв'язку з подібними публікаціями прес-служба «Харків Арени» офіційно заявляє, що будівництво цього спортивного об'єкта не припинялося.

«В даний момент фінансування будівництва йде за рахунок інвестора, найближчим часом ми очікуємо підписання відповідних документів та отримання банківського кредиту згідно з затвердженою держпрограмою підготовки до Євробаскету-2015, яке дозволить перейти до активної фази будівництва, після чого роботи швидко увійдуть у графік», - йдеться в заяві прес-служби ТОВ «Харків Арена».

Крім того, зазначили на підприємстві, «припинення робіт в останні дні пов'язане з настанням сильних холодів».

Довідка. «Харків Арена» - багатофункціональний спортивний комплекс, який включатиме зал для глядачів з мобільними і стаціонарними трибунами і віп-ложами, два зали для тренувань та спортивної школи. Універсальність комплексу дозволяє проводити у ньому змагання з баскетболу, гандболу, волейболу, хокею, різним єдиноборств - всього близько з 100 видів спорту. Арена також передбачає влаштування льодового покриття. Генеральним інвестором будівництва є ГК «Східно-Європейська Паливно-Енергетична Компанія» (ВЕТЕК). Сума інвестицій в проект складе близько 350 млн. грн. Термін закінчення будівництва - грудень 2014 року.

Автор: Администратор сайта