Сучасний спорткомплекс за кошти НАК «Нафтогаз України» буде збудований на Харківщині

25.10.2012 09:08 Спорт
фото Тамари Кіч фото Тамари Кіч

24 жовтня у фундамент ФОКу в м.Лозова була закладена капсула «Послання нащадкам».

В заході взяли  участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова обласної ради Сергій Чернов і голова Лозівської райдержадміністрації Богдан Рева.

- Сьогодні найважливіша подія в житті міста Лозова. Я впевнений, що в новому фізкультурно-оздоровчому комплексі будуть виховуватися спортсмени, які захищатимуть честь Харкова, області та України на різноманітних змаганнях, - сказав Михайло Добкін.

- Всього тиждень тому після відкриття нового ФОКу у Боровій ми прийняли рішення збудувати спорткомплекс у Лозовій, як сьогодні вже готовий фундамент, - зазначив Сергій Чернов. – Я впевнений, що об’єкт буде збудований так же швидко. Це не перше і не останнє велике будівництво, яке в цьому році розпочате у Лозовій.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс у м.Лозовій заплановано як закрита спортивна споруда арочного типу розміром 22м/51 м, висота до10 м. загальна площа приміщень1145 м2.

Зала ФОКу призначена для занять і змагань із мініфутболу, баскетболу, волейболу, тенісу,  бадмінтону та інших видів спорту. Також у спорткомплексі передбачені тренажерний зал і зал аеробіки. Сума договору на будівництво об’єкту  складає 8млн 931 тис. грн., загальна сума фінансування 9 млн 378 тис. грн..

- Фінансування буде здійснюватися структурними підрозділами НАК «Нафтогаз України» на виконання договору про співробітництво з Харківською облдержадміністрацією, - зазначив Михайло Добкін. -  Цей договір об’ємом 150 млн грн. реалізується через газифікацію населених пунктів, ремонти об’єктів соціальної і гуманітарної сфери, а також будівництво ФОКів.

Як повідомив мер Лозової Сергій Степанов, у спорткомплексі будуть займатися спортом діти з 9 відділень трьох ДЮСШ району. Крім того, ФОК дасть нове життя Лозівському картодрому, парку «Дружба» і стадіону «Локомотив».

Тамара Кіч

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта