Сумоїсти Харкова перемогли на Кубку України

25.10.2016 08:15 Спорт
В Кубку України з боротьби сумо серед чоловіків та жінок взяли участь близько 250 спортсменів з 16 областей країни.

Медалі були розіграні в особистих та командних змаганнях.

Харківські сумоїсти завоювали 5 золотих, 3 срібні та 8 бронзових нагород, а також посіли перше місце в загальнокомандному заліку, випередивши потужну збірну Києва, яка стала другою, - передає сайт ХОДА.

Крім того, харків’яни перемогли в командних змаганнях серед чоловіків, а також посіли третє місце в жіночих командних баталіях.

Кубок України став одним з етапів підготовки збірної команди України до Кубку світу та чемпіонатів Європи, а також до головного старту – Всесвітніх ігор, які в 2017 році відбудуться в Польщі. Українські сумоїсти здобули на ці Ігри сім ліцензій, одну з яких виборола харківська спортсменка Марія Дробоян.