Український гол: усі його бачили, але ніхто не зарахував. Світові ЗМІ обурені

21.06.2012 13:30 Спорт
Світ обурений несправедливістю рішень арбітра Кашшаї Світ обурений несправедливістю рішень арбітра Кашшаї

Світова спортивна спільнота стала на захист голу Марка Девіча.

Незарахований гол Марко Девіча у матчі Англія-України став топ-темою для авторитетних видань світу. Все медіа стали на захист української команди, відзначаючи, що арбітр допустив грубу помилку, повідомляє Обозреватель.

Британський Reuters цитує главу суддівського корпусу УЄФА П'єрлуїджі Колліна, який дав прес-конференцію у Варшаві. "На Євро-2012 ми мали три ситуації, коли м'яч перетинав, або не перетинав лінію воріт. І в двох з них арбітри приймали правильне рішення, але в третій ситуації, на жаль, рефері помилився", - дає слова Колліни Reuters.

У свою чергу, телеканал "Fox Sports" зазначає, що Колліна стає на захист Віктора Кашшаї, сказавши, що рішення арбітра - це людська помилка, і людям звично іноді помилятися. "Ми можемо чітко сказати, що він не був відповідальним за прийняття цього рішення. Однак під тиск потрапив саме Кашшаі", - цитує главу суддівського корпусу УЄФА телеканал "Fox Sports".

Авторитетне видання "The New York Times" пише, що навіть Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров заявив, що бачив, як м'яч перетнув лінію воріт.

"Якщо я з трибун побачив, що гол був, то й арбітр повинен був це помітити", - підкреслив Прем'єр, публікує слова чиновника "The New York Times". Американське видання також розмірковує над темою впровадження електронних технологій для зарахування голів.

"Весь світ спостерігав, як у вівторок гравець збірної Англії Джон Террі вибив м'яч з воріт. Президент ФІФА Зепп Блаттер і весь світ вважають, що в таких ситуаціях потрібно використовувати комп'ютерні технології для прийняття рішень. Однак з ним не згоден його колега з УЄФА ", - пише" The New York Times ".

Канадське видання "Toronto Sun" о "українському голі" у ворота англійців написало, що арбітр, який допустив помилку, був відправлений додому з Євро. "П'єрлуїджі Колліна, голова суддів УЄФА, каже, що подібних помилок більше не буде. А Кашшаі був відправлений додому в рамках звичайного скорочення штату арбітрів на Євро-2012", - повідомляє "Toronto Sun".

Британська газета "The Guardian" також не залишилася осторонь теми. "М'яч перетнув лінію. Це був нещасний випадок. Хотіли б більше такого не мати", - сказав Колліна. Але людина, яка колись вважався найкращим арбітром світу, стверджує, що це була перша невдача за тисячу матчів, яку допустив помічник рефері ", - пише" The Guardian".

Джерело: Обозреватель
Автор: Администратор сайта