Визначився суперник «Вовчанська» по фіналу зимового чемпіонату області

16.04.2018 16:50 Спорт
Другу путівку у вирішальний матч першості розігрували «Люботин» і «Металіст Юніор».

15 квітня відбувся другий півфінал зимового чемпіонату Харківської області з футболу. У ньому за вихід у фінал змагалися «Люботин» та «Металіст Юніор». У першому таймі краще виглядали «городяни», які завдяки ефектному голу п'ятою від Забурдайла пішли на відпочинок як лідери. Але в перерві Сергій Валяєв зумів знайти для своїх підопічних потрібні слова, і гра кардинально змінилася. За сім хвилин, з 54-ї по 61-шу, хет-рик на свій рахунок записав гравець «Металіст Юніор» Кирило Єрмоленко. А в кінці матчу Максим Чекіс довів рахунок до розгромного — 4:1.

«Жовто-сині» здобули вольову перемогу і тепер посперечаються з «Вовчанськом» за золоті медалі зимового чемпіонату Харківської області з футболу.