Харківський Металіст 1925 закінчив сезон результативною перемогою

14.08.2020 11:41 Спорт
Вчора, 13 серпня, «жовто-сині» проводили матч заключного, 30, туру чемпіонату України в першій лізі.

«Металіст 1925» вдома приймали МФК «Кремінь» з Кременчука. Гості досить швидко, на 8-й хвилині, відкрили рахунок в матчі. Однак харків'яни до перерви зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й зробити перевагу в два м'ячі. За «жовто-синіх» забивали Дерек, Михайло Шершень і Ярослав Ямполь.

У другому таймі команда-лідер завдяки точному удару Максима Цвіренка довела рахунок до розгромного – 4:1. Останнє слово, як і перше, в цьому матчі залишилося за гостями – на 86-й хвилині кременчуцькі футболісти скоротили відставання до двох м'ячів.

4:2 – харківський «Металіст 1925» впевнено перемагає і закінчує сезон у Першій лізі на сьомому місці, відставши від третьої сходинки, що дає право зіграти в УПЛ наступного сезону, на дев'ять очок.

Автор: Савелій Мякушко