Харківський «Металіст 1925» залишився без головного тренера

04.06.2019 17:45 Спорт
Фото: youtube.com Фото: youtube.com

Сталося це через те, що не було виконано головне завдання на сезон — вихід до Прем'єр-ліги.

Сьогодні, 4 червня, харківський «Металіст 1925» і головний тренер Олександр Горяїнов припинили співпрацю. Клуб розірвав контракт за власною ініціативою (Наказ № 25К від 04.06.2019 р.) у зв'язку з невиконанням головного завдання на сезон — виходу до Прем'єр-ліги (пункт контракту 9.12.3, п. 8 ст. 36 КЗпП України). Про це повідомляє прес-служба харківського клубу.

Нагадаємо, Олександр Горяїнов у структурі клубу знаходився з моменту його заснування, тобто з літа 2016 року. За цей час він устиг попрацювати асистентом головного тренера, тренером воротарів, виконувачем обов'язків головного тренера, власне, головним тренером, а також старшим тренером «Металіста Юніор». На чолі головної команди дебютував 15 вересня 2018 року в домашньому матчі проти «Прикарпаття» (2:0). Загалом, як головний тренер та виконувач його обов'язків провів 21 матч, з них 20 — у Першій лізі та один — у Кубку України. «Металіст 1925» під керівництвом Олександра Горяїнова здобув десять перемог, шість матчів звів до нічиїх і зазнав п'яти поразок (одну з них — у кубковому протистоянні з ФК «Калуш»).

Помічник Олександра Горяїнова у «Металісті 1925» Сергій Ралюченко звільнений від виконання обов'язків другого тренера головної команди та переведений до «Металіста Юніор» (Наказ № 24К від 04.06.2019 р.).

Андрій Демченко, Юрій Сивуха та Марина Миндарєва, які також працювали у штабі Олександра Горяїнова, наразі залишаються у клубі на своїх посадах. Їхню долю вирішить новий головний тренер, якого буде призначено найближчим часом.

Читайте також: Чемпіонат Харківщини з футболу: зміна лідера у Вищій лізі