Харківський «Металіст 1925» зазнав найбільшої поразки в своїй історії

23.11.2019 15:13 Спорт
«Жовто-сині» закінчили календарний рік на мінорній ноті.

Сьогодні, 23 листопада, харківський «Металіст 1925» проводив останній матч у 2019 році. У рамках 19-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги «жовто-сині» на виїзді зустрічалися з волочиським «Агробізнесом» з Хмельницької області. Цей матч через дискваліфікацію пропускали два основні центральні захисники харків’ян Дмитро Поспєлов та Максим Цвіренко, що позначилося на підсумковому результаті. Оборонні редути «жовто-синіх» дали збій вже на 13-й хвилині, коли Андрій Кухарук точно пробив з-за меж штрафного майданчика. У першому таймі харків’яни мали непогані можливості, аби зрівняти рахунок, втім своїми шансами харків’яни не скористалися.

Другий тайм для гостей почався гірше і не вигадаєш. На 50-й хвилині в їх ворота призначили пенальті. Голкіпер харків’ян Денис Сидоренко потягнув удар від Руслана Черненка, втім першим на добиванні опинився гравець команди-суперниці Сергій Семенюк, який подвоїв перевагу партнерів. А всього через чотири хвилини рахунок вже став розгромним. Третій м’яч у ворота «жовто-синіх» забив Віталій Груша. У час, що залишився, харків’яни вже не зуміли повернутися у гру, більш того, вони пропустили ще двічі.

5:0 – харків’яни розгромно програли і зазнали найбільшої поразки у своїй історії.