Харків'янин став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

14.12.2020 12:56 Спорт
Національна збірна зі спортивної гімнастики стала чемпіоном Європи. У складі української команди харків'янин Владислав Грико переміг у командному багатоборстві.

У турецькому місті Мерсін завершилися змагання чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики.

У командній першості українська чоловіча збірна у складі: Петра Пахнюка, Ігоря Радівілова, Владислава Грика, Євгена Юденкова та Романа Ващенка – виборола звання чемпіонів Європи. Успіх дорослих колег повторили юніори. Ілля Ковтун, Володимир Костюк, Радомир Стельмах, Іван Севрук та Микита Мельников святкували переконливу перемогу у змаганнях серед юніорських команд.

Українці були найкращими в опорному стрибку і вправах на коні, а в усіх інших дисциплінах виявилися в трійці лідерів. Загалом українські гімнасти здобули 248.963 бала та 15 медалей, перевершили результат господарів чемпіонату – збірної Туреччини, на рахунку якої було 244.793 бала. Бронзовими призерами стали угорці.