Янукович призначив Добкіна та Кернеса відповідальними за Євробаскет-2015

06.02.2013 11:52 Спорт
http://podrobnosti.ua http://podrobnosti.ua
Михайло Добкін та Геннадій Кернес увійшли до складу Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу

Відповідний указ №71/2013 розміщено на офіційному сайті Президента України.

З метою забезпечення належної підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу указом Президента України був утворений Координаційний комітет з підготовки та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

До складу комітету увійшли голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін та Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Згідно з постановою, основною формою роботи Координаційного комітету будуть засідання, які проводитимуться не рідше одного разу на квартал. У разі потреби голова Координаційного комітету може скликати позачергове засідання. Рішення комітету ухвалюються шляхом голосування більшістю присутніх на його засіданні членів Координаційного комітету і є обов'язковими для розгляду центральними та місцевими органами виконавчої влади.

Автор: Администратор сайта