Євробаскет-2015 у Харкові: на інфраструктуру дадуть понад триста мільйонів

08.02.2013 12:00 Спорт
http://building.ua http://building.ua
Чемпіонат Європи 2015 року з баскетболу буде проводитись в Харкові, Одесі, Львові та Києві - груповий етап змагань, а в Дніпропетровську, Донецьку та Києві - півфінальні та фінальні ігри.

Спортивна арена в Харкові розрахована на 6 тис. глядацьких місць при проведенні баскетбольних матчів та до 7 тисяч місць при проведенні концертів. Також буде створена повна інфраструктура. Як повідомляє УНН, вартість об'єктів - близько 330 млн грн.

Про це під час свого виступу на засіданні Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні Євробаскету-2015 повідомив віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, передає кореспондент УНН.

Також нові арени побудують в Дніпропетровську, Одесі та Львові. Нові спортивні арени  під час баскетбольних матчів на своїх трибунах зможуть розмістити 10 тисяч глядачів, а при проведенні концертів до 11 тисяч глядачів. Це багатофункціональні комплекси. В них передбачена можливість проведення змагань з інших видів спорту, створення інформаційних, ділових центрів і всієї інфраструктури. Вартість кожного з трьох проектів - близько 410 млн грн.

Джерело: УНН
Автор: Администратор сайта