Юлія Світлична зустрілася з українськими боксерами — учасниками чемпіонату Європи - 2017

13.06.2017 08:19 Спорт
Фото: ХОДА Фото: ХОДА
Голова ХОДА побажала українським спортсменам витримки, терпіння і перемоги.

Напередодні старту чемпіонату в Харкові глава ХОДА передала спортсменам слова підтримки від Президента України Петра Порошенка. 

«Мені дуже приємно, що місцем для проведення заходу такого масштабу - чемпіонату Європи 2017 року з боксу серед чоловіків, який вперше проходить в Україні, - обрано саме Харків. Маю велику надію, що українським спортсменам наш регіон принесе удачу, і кожен з вас покаже, на що він здатний», - звернулася до спортсменів Юлія Світлична.

Головний тренер національної збірної України з боксу Дмитро Сосновський повідомив, що команда з 1 червня перебуває в Харкові. У складі команди - 10 спортсменів, які представляють Харківську, Київську, Львівську, Запорізьку, Одеську, Хмельницьку, Полтавську області та місто Київ.

Пенсійна реформа: експерти розповіли про зміни в системі 

«У нас молода, хороша, амбітна команда. Умови для тренувань створено прекрасні. Однак результат спрогнозувати складно. Бокс - це бокс. Розраховуємо, що без медалей ми не залишимося», - сказав Дмитро Сосновський.

Нагадаємо, 9 червня в Харкові пройшло відкрите тренування збірної команди України з боксу.

Урочисте відкриття чемпіонату Європи 2017 року з боксу серед чоловіків відбудеться 16 червня в Палаці спорту «Локомотив». У спортивному змаганні візьмуть участь близько 400 учасників з 40 країн. Завершиться чемпіонат 24 червня.

Автор: Администратор сайта