Благодійний фонд Юрія Сапронова виділив футбольному клубу "Металіст" купу грошей

Благодійний фонд Юрія Сапронова виділив футбольному клубу

Півмільйона гривень було виділено футбольному клубу, аби протриматися на плаву.

Зараз футбольний клуб "Металіст" у такій... халепі, в якій ніколи ще не опинявся за весь час свого існування. Звичайно, клуб - приватна власність, а я не хочу підтримувати афериста Курченка, який полишив клуб загинатися. До мене звернулися представники команди за допомогою, аби протриматися хоча б до кінця року", - розповів меценат Юрій Сапронов.

За його словами, останні 6 місяців не отримують зарплату не тільки гравці, але і персонал бази клубу "Металіст" у селищі Високому - повари, масажисти, працівники поля і т. д.

"Мій фонд виділив "Металісту" півмільйона гривень, підкреслю - не на користь афериста, а щоб протриматися персоналу, який обслуговує команду. І ще я дуже сподіваюся, що в клубі з'явиться новий, а можливо, і минулий власник, який підняв "Металіст" на європейський рівень. Будемо чесні: у Харкові є тільки одна людина, яка може повернути клуб до життя.
Я закликаю, в першу чергу кандидатів у мери та кандидатів у депутати від усіх політичних партій, - і Ви, і я витрачаємо значні кошти на передвиборчу кампанію - не дамо "Металу" потонути! Давайте допоможемо Команді завершити перше коло", - заявив Юрій Сапронов.

Микола Мірошник

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ
Автор: Менеджер сайта