Зимовий чемпіонат Харківщини з футболу: гольові «перестрілки» у групі А

19.03.2019 09:00 Спорт
У минулі вихідні два напружені й результативні поєдинки відбулися в групі А зимового чемпіонату Харківської області з футболу. «Маяк» героїчно уникнув поразки в матчі із «Солідарністю» (3:3), а «Металіст Юніор» «перестріляв» «Зміїв» (4:3).

16–17 березня пройшли матчі чергового, п’ятого, туру зимового чемпіонату Харківської області з футболу. Після цих вихідних первомайський «Квадро» одноосібно очолив турнірну таблицю групи А. Сталося це завдяки його перемозі та сенсаційній поразці харківського «Універ-Динамо». Первомайці в цьому турі зустрічалися з аутсайдером першості, харківським «Анкаром», з яким доволі легко розібралися – 6:0. Динамівці протистояли харківській «Арені», яка несподівано здобула розгромну перемогу 3:0. І якщо в цих матчах боротьби не вийшло, то у двох інших – навпаки.

Вражаючий камбек здійснив валківський «Маяк» у матчі проти золочівської «Солідарності». До 44-ї хвилини валківці «горіли» 0:3, однак потім спромоглися зібратися та відігратися – 3:3. Ще одна гольова феєрія була в матчі «Зміїв» – «Металіст Юніор». «Жовто-сині» відмінно провели перший тайм, відзначившись трьома м’ячами. Після перерви харків’яни збільшили свій гандикап до чотирьох м’ячів. Суперник не збирався здаватися і швидко відквитав один гол. Уже в компенсований арбітром час зміївчани забили ще двічі, наблизившись до суперника на відстань одного гола. Однак на більше в них банально не вистачило часу.

Причиною цієї поразки головний тренер зміївчан Сергій Пасічник назвав утомленість гравців.

– Ми зараз виступаємо і на цій першості, і на Кубку Слобожанщини. Важко команді грати і там, і там. У цій грі програли саме через втому, що накопичилася. Тепер думаємо, що робити далі. Може, на Кубку Слобожанщини випустимо дублюючий склад. Подивимося, що скаже лікар про самопочуття гравців. Але я вже зараз віддаю перевагу зимовому чемпіонату. У нас залишилося дві гри, які треба вигравати й виходити у півфінал, – каже Сергій Пасічник.

У групі Б після звітного туру змінився лідер. Перший УФК U-17 зустрічався з харківським «Шайном», який здобув упевнену перемогу 4:0 і очолив першість, опустивши суперника на своє колишнє, друге, місце. У ще одному харківському дербі цієї групи зустрічалися «Металіст 1925» U-17 і «Універ-Динамо-2». Долю зустрічі вирішив єдиний гол у виконанні гравця динамівців Азізова. Дебютну перемогу в чемпіонаті здобув ізюмський «Крем’янець», який мінімально обіграв «Рогань» – 2:1. У ще одному матчі солоницівський «Енергетик» з Дергачівщини не залишив каменя на камені від останньої команди першості, сковородинівської «Ниви» Золочівського району, – 7:0.