Золото здобули плавці Харківщини на міжнародному турнірі

06.07.2012 15:52 Спорт

В Одесі пройшли XIII Міжнародні змагання з плавання серед інвалідів, на яких представники Харківської області здобули золоту та бронзову медалі.

Понад 100 спортсменів з обмеженими фізичними можливостями у віці від 15 до 30 років з України та зарубіжжя взяли участь у традиційних змаганнях, засновником яких була заслужений тренер України Тамара Марічева.

Поборотися за медалі до Одеси прибули плавці з Польщі, Молдови, Литви, Росії. Україну на турнірі, окрім одеситів, представляли спортсмени з Києва, Чернігова, Жмеринки, Запоріжжя, Антрацита, Львова, Червонограда та Харківської області.

На змаганнях відзначилися вихованці куп’янської спеціальної школи-інтернату. Саме вони й перемогли на одній з дистанцій турніру. У плаванні на 50 метрів брасом золоту медаль здобула Яна Літовченко. Також на рахунку куп’янських плавців трете місце на дистанції 25 метрів брасом, яке виборола Маргарита Піщуліна.

Основною метою змагань є соціальна та психологічна адаптація людей з обмеженими можливостями. У цих змаганнях головне не спортивні результати, а залучення інвалідів до повноцінного життя.

Валерій Несенов

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта