20 грудня Students Day — як стати правильним інтернет-маркетологом

20 грудня Students Day — як стати правильним інтернет-маркетологом

Кейси випускників WebPromoExperts

Протягом 2017 року команда WebPromoExperts організовувала безліч тематичних онлайн-конференцій, проводила безкоштовні семінари, запускала офлайн- і онлайн-курси, на які запрошували провідних експертів, практиків, лідерів думок і досвідчених доповідачів.

Всі старання були націлені на надання якісного навчання і корисної інформації, після яких ринок інтернет-маркетингу поповнювався найсильнішими гравцями. Адже професійні успіхи випускників і є головним показником ефективності навчання.

20 грудня о 10:00 Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts проведе останню в цьому році безкоштовну онлайн-конференцію - Students Day, присвячену випускникам, а нині експертам, які досягли нових висот і виросли в професійній сфері.

Мета цієї конференції - на реальному прикладі і досвіді студентів академії поділитися успішними кейсами просування бізнесу в мережі. Розповісти, з чого почати і що потрібно знати, щоб побудувати свою кар'єру в інтернет-маркетингу, чого очікувати і як уникнути поширених помилок.

Серед наших спікерів представники компаній Mr.Sweet, Школа переконливих виступів, MaxWoman, Colvir Software Solutions, Estet-portal, De Novo, SendPulse, ISIDA, Smart Solutions  і інші.

Для кого вона?

  • для власників бізнесу

  • для фахівців з інтернет-маркетингу

  • для тих, хто хоче підвищити свою компетенцію і професіоналізм

  • для тих, кому цікава і близька тематика інтернет-маркетингу

Як потрапити на конференцію?

Для участі необхідно попередньо зареєструватися. В день проведення конференції вам буде надіслано листа з нагадуванням і посиланням на її проведення.

Зареєструватися

Вам може бути це цікаво

https://webpromoexperts.com.ua/blog/