Як евакуювати рідних зі звільнених територій: інструкція Мінреінтеграції

07.10.2022 18:40 Суспільство
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій оприлюднило інструкцію, за якою родичі можуть евакуювати мешканців деокупованих громад Харківської області на зимовий період.

Населені пункти, які Збройні Сили України звільнили від російських окупантів, починають відновлюватися. Але після себе ворог залишив зруйноване житло та інфраструктуру. На деокупованих територіях здебільшого немає електропостачання, опалення, води й газу. Також не працюють зв’язок та Інтернет. Велика частина територій замінована.

Проводити зиму в таких умовах вкрай ризиковано.

— Поки на звільнених територіях триває відновлення, ми робимо все, щоб допомогти їх мешканцям відновити зв’язок із рідними у вільній Україні й евакуюватися до більш безпечних регіонів, де ми на них чекаємо та завжди підтримаємо, — акцентував заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Бородай.

Для цього Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  розробило алгоритм дій для людей, які намагаються допомогти рідним виїхати зі нещодавно звільнених територій.

Перша частина інфографіки стосовно евакуації жителів з нещодавно звільнених громад

Друга частина інфографіки стосовно евакуації жителів з нещодавно звільнених громад

Автор: Олександр Манченко