Аномальні заморозки насуваються на Харківщину (Фото)

Аномальні заморозки насуваються на Харківщину (Фото)

Фото із соціальної мережі

Град, дощі, сильні пориви вітру та подекуди сніг накрили область 18 квітня.

Цього дня в області діє штормове попередження.

Така поведінка природи у Харкові та по області пов'язана з виходом на наші терени надактивного південного циклону. Про це "СК" розповіли у Харківському регіональному центрі з гідрометеорології. 

Синоптики прогнозують, що у середу 19 квітня уночі та вранці пройдуть сильні опади у вигляді мокрого снігу та місцями з дощем. Місцями по області слід очікувати налипання мокрого снігу, з утворенням тимчасового сніжного покриву. Пориви північно-східного вітру сягатимуть 17-22 м в секунду.

Температура повітря протягом доби 19 квітня прогріється до 11 градусів тепла, уночі на поверхні ґрунту і місцями у повітрі -  заморозки 0… -5 градусів.

- До вечора 19 квітня південний циклон має пройти. Але його змінить холодне арктичне повітря. Основним ударом стануть заморозки. Із 20 по 22 квітня слід чекати на заморозки уночі у повітрі місцями та скрізь на ґрунті мінус 2...7 градусів. Чекаємо на мороз. Удень буде далеко не тепло – усього 1...6 градусів тепла,- повідомила синоптик Євгенія Ляшенко.

За її словами, заморозки скоріше за все закінчаться 23-го квітня. У неділю можна розраховувати на невеликі опади, температуру вночі скрізь 1…6 градусів тепла,  удень 5…10 градусів тепла. Особливого тепла очікувати не слід.

Як зазначили синоптики, такі температурні показники є нижчими за норму. І прийдешні заморозки є аномальними. 

 Погіршення погоди змусило закрити школи під Харковом.

А що непогода наробила у районах області, показали на своїх фото мешканці Харківщини. 


Сніжний ранок у смт Близнюки.                                                      Фото: Ірина Воронкіна


Снігом вкрило Лозівщину.                                                                                Фото: vk.com/lozova_uaЗміїв.                                          Фото: https://vk.com/vzmieve                                                               

Сніг на озимій у Великобурлуцькому районі.                                       Фото: vk.com/vburluk


Сніг по щиколотку. Село Токарівка Дворічанський район. 
Тетяна Лісна

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ